Infolinka: +420 374 725 355

Husinec, prodej historického RD

DOMY - PRODEJ 8928rd23

Husinec

5 950 000 Kč

-

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Husinec, prodej historického RD - titulní obrázek--

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme jedinečnou příležitost prodeje historického domu, který se nachází v malebném jihočeském městě Husinec, které nabízí klidné a přátelské prostředí pro život, podnikání či investiční příležitosti. Tento objekt v původním stavu o celkové zastavěné ploše 780 m2 je situován v uliční frontě nad náměstím a je obklopen rozlehlým dvorkem s vestavěným objektem a prostornou zahradou o rozloze 1998 m2.V hlavní budově se nachází v přízemí prostor bývalé restaurace (pizzerie) a nebytové prostory. V druhém nadzemím podlaží je v současnosti bytová jednotka, půda s jedinečnými výhledy je určena pro vestavbu a v suterénu je rozsáhlý sklep s křížovou chodbou. Navazující hospodářský objekt je určen k demolici. Ve dvoře se nachází vestavěný objekt, jehož součástí je v 1NP nebytový prostor a ve druhém podlaží se zajímavou pavlačí je příprava pro 2 bytové jednotky. Na rozlehlé zahradě se nachází vlastní studna, vzrostlé ovocné stromy a stodola, která ji spojuje se dvorem. Celý objekt je kompletně napojen na elektřinu, obecní vodovod a kanalizaci.
Celkově jde o zajímavou nemovitost v krásném prostředí, která kombinuje historické kouzlo, blízkost rekreačních aktivit v šumavské přírodě a nedaleké Husinecké přehradě. Pro milovníky historie a tradice je to ideální příležitost zachovat a obnovit tento dům v Husově rodišti, zatímco pro investory, kteří hledají prostor pro nové bytové jednotky, je to velmi vhodná lokalita pro modernizaci a výstavbu. Přijďte osobně prohlédnout si tento objekt se skrytým potenciálem a všemi výhodami 6km vzdáleného okresního města Prachatice. Potřebujete-li více informací nebo domluvit si prohlídku, neváhejte nás kontaktovat. Koupi lze financovat hypotéčním úvěrem či stavebním spořením, s tím vším Vám velmi rádi pomůžeme.

PENB: G

Podrobné informace

Č.zakázky: 8928rd23
Lokalita: Husinec
Město: Husinec
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Balkon: ano
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Husinec, prodej historického RD - obrázek č.1 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.2 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.3 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.4 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.5 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.6 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.7 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.8 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.9 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.10 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.11 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.12 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.13 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.14 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.15 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.16 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.17 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.18 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.19 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.20 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.21 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.22 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.22 Husinec, prodej historického RD - obrázek č.22
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Husinec, prodej historického RD - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Radka Frajmanová

Radka Frajmanová
realitní makléř

724 807 445

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů