Infolinka: +420 374 725 355

Prachatice, RD se zahradou

DOMY - PRODEJ 8931rd23

Prachatice

11 790 000 Kč

-

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Prachatice, RD se zahradou - titulní obrázek--

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám prodej útulného rodinného domu v Prachaticích s pozemkem o rozloze 1623 m2, nacházející se v klidné lokalitě vhodný i pro větší aktivní rodinu. Tato nemovitost má mnoho atraktivních vlastností a potenciálu pro různé zájmy. Dům o zastavěné ploše 104 m2 zahrnuje přízemí a podkroví. Kolaudace byla provedena v roce 2014, což znamená, že nemovitost je téměř nová, v dobrém stavu a vyhovuje stavebním normám. V přízemí najdete prostornou chodbu, obývací pokoj propojený s kuchyní, která je vybavena kachlovými kamny, dále ložnici, koupelnu se sociálním zařízením a technickou místnost. Celý prostor vytváří příjemnou atmosféru pro rodinné chvíle a setkávání s přáteli.
Dřevěnými točitými schody se dostanete do podkroví, kde se nacházejí 2 velké pokoje, další koupelna s vanou a možnost využít volný prostor v chodbě například pro vestavěnou skříň. V přízemí je dlažba, zatím-co v podkroví jsou plovoucí podlahy. Ložnice je navíc zateplená korkem, což zvyšuje komfort bydlení. Pro vytápění tohoto domu slouží kotel na tuhá paliva, který zajišťuje vytápění přízemí a podkrovní koupelny podlahovým topením, zatímco v podkroví jsou radiátory. V přízemí je také postavena kachlová pec s leže-ním, což přidává k nezapomenutelné atmosféře domova.
K nemovitosti patří také kryté stání pro auto a dřevník. Ve svahu za domem najdete sklípek, pergolu a kolnu na nářadí. Celý dům je obklopen vzrostlou pobytovou zahradou s třemi vyvýšenými záhony a ovocnými stromy. K zalévání je k dispozici studna s vrtem hlubokým 60 metrů. Dům je napojen ne el. energii, obecní vodovod a odpadní voda se odkládá do septiku. Celá stavba je kvalitně zateplena, což pomáhá snižovat náklady na vytápění. Noví majitelé se tak budou moci těšit na úsporný provoz, s topením až od října. Zajímavou hodnotou tohoto domu vybudovaná permakulturní zahrada, což znamená, že je ideální pro lidi, kteří se zajímají o udržitelné zemědělství a ekologický životní styl.
Tento RD v Prachaticích je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné a pohodlné bydlení v blízkosti lesa, přírody ale i města. Moderní architektura a praktické řešení interiéru nabízí skvělé podmínky pro spokojený rodinný život. Je vhodný i pro mladé rodiny s dětmi, využívajíce veškerou infrastrukturu a benefity okresního města.
Potřebujete-li více informací nebo domluvit si prohlídku, neváhejte nás kontaktovat. Se zajištěním financování koupě tohoto RD Vám rádi pomůžeme.

PENB: G

Podrobné informace

Č.zakázky: 8931rd23
Lokalita: Prachatice
Město: Prachatice
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 4+kk
Terasa: ano
Garáž: ano
Parkovací stání: ano
Odpad: septik
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod,studna
Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.1 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.2 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.3 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.4 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.5 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.6 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.7 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.8 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.9 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.10 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.11 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.12 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.13 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.14 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.15 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.16 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.17 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.18 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.19 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.20 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.21 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.22 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.23 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.24 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.25 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.26 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.27 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.27 Prachatice, RD se zahradou - obrázek č.27
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Prachatice, RD se zahradou - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Radka Frajmanová

Radka Frajmanová
realitní makléř

724 807 445

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů