Infolinka: +420 374 725 355

RD k rekonstrukci nebo k výstavbě garáží

DOMY - PRODEJ 23H148RD

Rohatec

790 000 Kč

včetně provize

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
RD k rekonstrukci nebo k výstavbě garáží - titulní obrázek--

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji menší rodinný dům o velikosti 3+1 s verandou a malým dvorkem v obci Rohatec na ul. Cihelny, v blízkosti fotbalového hřiště. Dům je určen k rozsáhlé rekonstrukci. Díky svému atypickému umístění, lokalitě, ve které je velmi problematické parkování, a pouhým 139 m² pozemku, na kterém se dům nachází, se nabízí rovněž myšlenka demolice a vybudování několika garáží pro majitele okolních domů.
Dům o zastavěné ploše cca 85 m² je postaven z pálených cihel, je nepodsklepený, a jeho stáří je odhadováno na cca 115 let. Udávané stáří se i přesto, že byl po dobu užívání řádně udržován, na stavu domu již projevilo - napadení krovu červotočem, zvětralá střešní krytina, praskliny zdiva, apod. a není tak určen k okamžitému nastěhování a obývání. Dům je napojen na veškeré IS, vytápění je řešeno kotlem na zemní plyn. Přístup k nemovitostí je zajištěn po pozemcích Obce Rohatec. Pozn.: Foto interiéru není zveřejněno z důvodu probíhajícího vyklizení nemovitosti.
V případě zájmu o prohlídku či více informací nás neváhejte kontaktovat. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

PENB: G

Podrobné informace

Č.zakázky: 23H148RD
Lokalita: Rohatec
Město: Rohatec
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 3+1
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
RD k rekonstrukci nebo k výstavbě garáží - obrázek č.1 RD k rekonstrukci nebo k výstavbě garáží - obrázek č.2 RD k rekonstrukci nebo k výstavbě garáží - obrázek č.3 RD k rekonstrukci nebo k výstavbě garáží - obrázek č.4 RD k rekonstrukci nebo k výstavbě garáží - obrázek č.5
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku RD k rekonstrukci nebo k výstavbě garáží - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Markéta Kolaciová

Markéta Kolaciová
realitní makléř

605248202

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů